X
تبلیغات
زولا

دانلود جدید

دانلود جدید
جمعه 27 فروردین 1395

اسرار طراحی وب سایتهای موفق2016
نکاتی در مورد طراحی وب سایت های موفق وجو دارد که باید آنها را در وب سایتتان اعمال کنید و به یک سایت موفق با بازدیدکنندگان بسیار دست یابید
اسرار طراحی وب سایتهای موفق


اسرار طراحی وب سایتهای موفق

میخواهید رازهای موفقیت آنها را بدانید؟ حتی بهترین طراحان وب ممکن است یک دوره سقوط را در سبک و قابلیت استفاده تجربه کنند. حتی اگر شما بهترین ومناسبترین قالب را برای وب سایت زیبای خود انتخاب کرده باشید، همیشه امکانات بهتری وجود دارد که شما صفحات وب سایت خود را شخصی تر کنید. تغییرات سبک کوچک اما قابل توجهی را به تصاویر خود اعمال کنید، دکمه های رسانه های اجتماعی و یا هدر علامت تجاری شما می تواند تفاوت بین یک سایت عمومی و فضای آنلاین فوق العاده ای را نشان دهد.

نکاتی در مورد طراحی وب سایت های موفق وجو دارد که باید آنها را در وب سایتتان اعمال کنید و به یک سایت موفق با بازدیدکنندگان بسیار دست یابید.

در اینجا نکاتی را در مورد طراحی برای به موفقیت رسیدن حتمی وب سایتتان معرفی خواهیم کرد:

♦ فضای وب خود را مرتب کنید.

یکی از آسانترین راهها برای اینکه وب سایت شما ظاهر و عملکرد زیبایی داشته باشد، این است که مطمئن باشید که تمام اشیای صفحات شما بطور منظم در جای خود قرار گرفته اند. بهترین راه برای این کار سازماندهی صفحاتتان با هماهنگ کردن اشیای صفحه می باشد.

 

 از هدر ثابت استفاده کنید.

یکی از راه های بهترشدن ناوبری وب سایت شما استفاده از هدر ثابت است. هدر ثابت نه تنها عالی به نظر میرسد، بلکه به شما اطمینان میدهد که بازدیدکنندگان وبسایت شما به منوی ناوبری دسترسی داشته اند.

 

 آیکون های شبکه های اجتماعی خود را اضافه کنید.

تعداد زیادی تصاویر اجتماعی قابل تنظیم جالب وجود دارد که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. بعد از اینکه آیکونهای اجتماعی مناسب برای استایل وب سایت خود پیدا کردید، فراموش نکنید که کاربران خود را به صفحات رسانه ی اجتماعی خود هدایت کنید. 

 

 صفحاتتان را با استایل عوض کنید.

هر کسی به عناصر جالب سورپرایزکننده علاقه دارد. با اضافه کردن انتقال سفارشی بین صفحات وب سایت ، کمی تجربه غیره منتظره به وب سایتتان بدهید. از بین انتقال عمودی یا افقی، محو مقطعی و یا انتقال داخل-خارج ، استایل های مختلف را انتخاب کنید. 

 

 فیلترهای لایک اینستاگرام را به عکس هایتان اضافه کنید.

در حال حاضر یکی از داغترین روندها در عکسها ، اضافه کردن فیلترهای سفارشی به عکسهاست. میتوانید بدون ترک وب سایتتان، به عکسهایتان افکت های اینستاگرام را بدهید.

 

♦ تصاویر خود را با گالری های عکس هایلایت کنید.

گالری های عکس های قابل برنامه ریزی یک راه آسان برای ایجاد یک احساس قوی بدون هیچ تلاشی از جانب شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تصاویر مناسب برای صفحه خود انتخاب کنید و اجازه دهید گالری تصاویر کار خود را بکند.

 

 لوگوی شخصی به هدر وب سایتتان اضافه کنید.

با اضافه کردن یک تصویر جالب به هدر سایت تان، توجه بیشتری را به نام تجاری خود جلب کنید، و به فضای وب خود حالت شخصی و حرفه ای بیشتری بدهید.

 

♦ وب سایت خود را با گالری ویدئو  جذاب کنید .

لازم نیست همه فیلم ها مثل هم به نظر برسند. درست مثل بخش گالری تصاویر که قبلا ذکر کردیم، گالری ویدئو میتواند برای سازماندهی منظم گزینش ویدئوی سایت شما استفاده شود و به صفحه ویتیرین رسانه های شما یک ظاهر شیک بدهد. 

 

♦  صفحه "contact" خود را شخصی کنید.

با اضافه کردن عناصر عملکردی و سرگرم کننده به صفحه contact وب سایتتان ، افراد بیشتری را به مکان فیزیکی خود بفرستید. برخی از سایتهای مورد علاقه ما نقشه های گوگل را به صفحه contact خود اضافه کرده اند و نشانی دقیق و شماره تلفنشان را در اختیار بازدیدکنندگان وب سایتشان قرار داده اند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.